🐝Arıcılık Sistemi

Arıları olduğu gibi kullanamazsınız ve verimli bir şekilde bal üretmezler.Öncelike arıları böcekçi köylüden alınabilen yakalama çubuğuyla yakalamanız gerekmektedir.

Arı nasıl yakalanır? Bir arıyı yakalamak için yakalama çubuğuyla arıya vurmalısın. Arı düşmesi şansa bağlıdır hiç düşmeyebilir veya daha iyi bir arı düşebilir. 2 Adet arı türü vardır; İşçi Arı (Belirli bir sürede bal peteği üretir.) Kraliçe Arı (Belirli bir sürede bal bloğu üretir.)

Arılar nasıl kullanılır? Arılarınızı yakaladıktan sonra çalışması için bir arı kovanının içine koymalısınız. Bir kovanın bal üretmesi için içinde en az bir adet kraliçe arı olması gerekmektedir. Ürettiğiniz balları arıcı köylüye satabilirsiniz.

Kovan Hızlandırıcı Kanat Kovanlarınızı belirli bir süre için hızlandıran bu özel eşyayı kaynak dünyasında bulunan özel yapıların ganimet kasalarından elde edebilirsiniz.

Arıcılık Sistemi Kullanım Videosu Arılan ürettiği ballar alt tarafta birikmektedir toplamak için balların üstüne tıklayabilir veya sandık butonuna tıklayarak birikmiş tüm balları toplayabilirsiniz.

Depolama Kapasitesi;

9 Adet Arı 27 Stack Bal

Üretimi; İlk bal peteklerinizi bir oyuncudan satın alabilir veya kaynakta arı olan bir arı yuvasının başında bekleyerek bal peteği üretmesini bekleyebilirsiniz.

Last updated