🌷Sürahi gülü ve Eskimez büyüsü

ESKİMEZ BÜYÜSÜ BASMAZSANIZ TAMİR BÜYÜSÜ BASAMAZSINIZ.

ESKİMEZ BÜYÜSÜNDEN ÖNCE BASILAN TAMİRLERİN KAYBOLMASINDAN SUNUCU YÖNETİMİ SORUMLU DEĞİLDİR!

Atlantis Realms'da, büyülü ekipmanlarınızı kullanmadığınız zamanlarda bile bu ekipmanların dayanıklılığı azalacaktır. Çünkü büyüler ekipmanlarda ters tepki yaratabilir. Yani, büyülü ekipmanlarınızı kullanmasanız bile zamanla yıpranacaktır.

Büyülü ekipmanların dayanıklılığını korumak için yapabileceğiniz şey, kaynak dünyasında bulunan ve %15 şansla mağaralardan elde edebileceğiniz sürahi gülünü toplayarak, demirciden büyü elementi oluşturmaktır. Sürahi gülü, kaynak dünyasında 38 ve -58 arasında bulunabilen özel bir çiçektir.

Elde ettiğiniz dört adet sürahi gülü ile demirciden bir adet büyü elementi üretebilirsiniz. Bu elementi bir ekipmanınıza yerleştirerek, artık ekipmanlarınız büyülerin ters etkisinden etkilenmeyecek ve tamir büyüsü basılabilir hale gelecektir.

Güller bu şekilde yerleştirdikten sonra çıkan onay butonuna tıklayın!

Büyü elementi hazır, peki nasıl mı kullanılıyor? Uzaklara gitmeye gerek yok. Tekrardan aynı köylü üzerinden diğer sayfaya geçip ve istediğiniz ekipmana büyü elementi basabiliyorsunuz.

Artık eskimez büyüsü ekipmanınız ile birleşti. Artık kazmanın canı kendiliğinden azalmayacak ve tamir büyüsünü basılabilecek.

Last updated