👮NPC'ler

AtlantisRealms'da ticaret bu NPC'ler arasında dönüyor bir baksan iyi edersin. NPC'ler her zaman aynı ürünleri almaz veya satmaz. NPC'ler çoğunlukla birkaç saat içinde aldığı ve sattığı ürünleri değiştirir. NPC'ler 24:00-12:00 arası herhangi bir ürün yenilenmesi gerçekleştirmez.

NPC'leri bulmakta zorluk yaşıyorsanız spawnın karşısında bulunan NPC'den yol tarifi alabilirsiniz. NPC'lerin neler sattığı ve nasıl göründüklerini görmek için tıkla.

NPC'lerde level sistemi nasıl çalışır? Ticaret yapabildiğin her NPC ile ilişkilerini iyi tutmalısın. Her birinin farklı seviyeleri ve bu seviyelere özel sana yeni teklifleri olacak. (İlişkilerini güçlendirmek için onlarla alış&satış yapmalısın). NPC'lere nereden ulaşabilirim? NPC'lere yol tarifi almak için spawnın karşısında bulunan NPC'den yol tarifi menüsünden alabilirsiniz.

NPC Levelini nasıl görebilirim? Mouseniz ile npc ikonunun geldiğinizde level gözükmektedir. Eğer level gözükmüyorsa o npc'de level sistemi yoktur.

NPC Levelimin artması bana katıyor? Örnek olarak hasat ettiğimiz mahsülleri sattığımız seracı npc'de kaliteli ekinleri satmak için level atlamamız gerekiyor. NPC'lerde alış/satış yaparken bir stok var başlarda stok ile sıkıntınız olmasa da ilerde NPC stoğu yetersiz gelecektir. Level atladıkça kademeli olarak NPC stoğuda artacaktır.

NPC'de nasıl level atlanır? Her npc'nin aldığınız ve sattığınız ürünlerde verdikleri XP miktarları farklıdır.

Last updated